Popüler Rüya Tabirleri

Popüler İncelemeler

Son Haberler

 • Osmaniye'de dere taşınca mahalleyi sel suları bastı
  Osmaniye'de şiddetli yağışlar, bir mahalleyi sular altında bırakırken birçok evi ve iş yerini sel suları bastı. Sokakta bulunan birçok araç da sürüklenerek zarar gördü.  
 • Tayland Kralı Almanya'da karantinadan kaçtı 
  Tayland'da yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınına karşı tüm ülkede gece sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Ülkede bunlar yaşanırken Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn Almanya'da 20 cariyelik haremiyle gününü gün ediyor. Almanya'da corona virüse karşı sıkı seyahat önlemleri alınırken, Tayland Kralı'nın son 10 gün içerisinde üç farklı kenti ziyaret etmesi tartışma yarattı. Tayland Kralı dün de Karlsruhe kentine gidecekti ancak son anda uçağının kalkışını iptal etti. 
 • TFF'nin ''Haziran ayından önce futbol yok'' açıklamasını Rıdvan Dilmen yorumladı
  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), liglerin başlama süreciyle ilgili açıklama yaptı. TFF, mayıs ayının ilk haftasında sürecin yeniden değerlendirileceğini, hazırlık süreci göz önüne alındığında liglerin en erken haziran ayında başlayabileceğini duyurdu. NTV ve Yüzde Yüz Futbol Yorumcusu Rıdvan Dilmen, canlı yayında konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • Top Gun: Maverick filmi de vizyon tarihini değiştirdi
  Corona virüs pandemi yüzünden vizyon tarihi değişen ya da ertelenen yapımlara bir film daha eklendi. Tom Cruise'lu Top Gun: Maverick filmi vizyon tarihini değiştirdiğini duyurdu. İşte salgın nedeniyle planlandığı tarihte izleyiciyle buluşamayan filmler... 

Haberler (Güncel)

Son Okunan Haberler

RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Facebook Sayfamız

Kimler Sitede

Şu anda 19 konuk çevrimiçi